Bosch 800 Series French Door Refrigerator - B36CT81ENS
Available to Order | ETA: 1-3 Weeks
B36CT81ENS
BOSCH
Bosch 800 Series French Door Refrigerator, 36 inch Width, ENERGY STAR Certified, Counter Depth, 20.8 cu. ft. Capacity, Stainless Steel colour   General Appliance Width (in) 35 5/8 Height 72 Required Cutout Size (HxWxD) (in) 72 " x 36 " x 25 " Color Stainless steel (with anti-fingerprint) Silence Level...